Start IT CUP sari ongi selleks aastaks lõppenud ning saame rõõmuga tõdeda, et oleme 34 IT-ettevõttega võistlusel juba teist aastat järjest sarja üldvõitjad. Seega rändkarikas jääb smitikate kätte ka 2023. aastaks. Samuti võtsime sellel aastal mõõtu ka Virtuaalspartakiaadilt ning Eesti Sportlikem Riigiasutuse võistlustest. Hurraa ja suurimad tänusõnad kõigile osalejatele!

2022. aasta Start IT CUPi võit oli meie jaoks erakordselt vägev saavutus, sest sarjas osales kokku 34 ettevõtet, mis on senise Start IT CUP sarja ajaloos rekordiline!

Sport on smitikatel au sees, millele viitab ka meie teemaviide #terveskehastervesmitikas. Seda rõõmsam on tõdeda, et terve aasta kestnud pingutused on vilja kandnud ning sarja rändkarikas jääb uhkelt särama SMITi riiulile. Sisuteenuste osakonna juhataja Väino Kiuru, kes sarjas osalemist eest vedas, tõdeb, et kolmes sarjas osalemise otsus oli juba omaette hea väljakutse. „Mõtlesin, et kuidas neid kõiki küll võita võiks. Ütlesin aga endale, et kõige olulisem oleks teist aastat võita IT CUPi sari ning selle plaaniga toimetasime aasta läbi. Eesmärk oli kõigil osavõistlustel osaleda maksimaalselt tugeva meeskonnaga. Samas üritasin ka Riigiasutuste sarjas meeskonnad kokku saada, et ka seal oleks meie poolt parim meeskond võistlustules,“ sõnab Väino ning lisab, et Virtuaalspartakiaad kulges omaette ning osalejaid liitusid endale sobivas kohas ja ajal.

„Sport on hea koht, kus ennast välja elada. IT-töö on suuresti istuva eluviisiga ning hea oleks, kui igaüks leiaks omale liikumise viisi. Meie kehad on loodud liikuma ning kui seda mitte teha, siis võivad tagajärjed olla pöördumatud. Hoiame ennast ikka nii vaimselt kui ka füüsiliselt heas vormis!“ rõhutab sporditeemade eestvedaja selle olulisust.

Osalemise andmete järgi on üldvõidule kaasa aidanud lausa 46 sportlasest smitikat. Aitäh teile kõigile suure panuse eest!

Start IT Cup ja sarja tulemused

Kogu sarja paremusjärjestus kujunes järgmiselt:

  1. koht – SMIT
  2. koht – Breakwater Technology
  3. koht – Codelive

Start IT CUP sarja lõplikku arvestust näed Firmaspordi lehelt.

Start IT Cup on Firmaspordi poolt korraldatud spordivõistlus, kus see aasta sai mõõtu võtta bowlingus, piljardis, sammukoguja väljakutses, paintballis, kardisõidus, discgolfis, rannavolles ja lauatennises.