Start IT CUP sari ongi selleks aastaks lõpu saanud ning saame rõõmustades tõdeda, et pärast 13 etappi on SMIT tulnud esimest korda sarja üldvõitjaks. Võitsime ka nädalavahetusel toimunud sarja viimase etapi lauatennises. Lisaks teenisid individuaalsed esikohad nii naiste- kui ka meeste arvestuses just smitikad! Naiste hulgas võidutses Sirje Väina ning meeste konkurentsis triumfeeris terve hooaeg SMITi kollektiivi eest vedanud Väino Kiuru!

Sport on smitikatel au sees, sest #terveskehastervesmitikas. Seda rõõmsam on tõdeda, et terve aasta kestnud pingutused on vilja kandnud ning sarja esimene rändkarikas särab uhkelt SMITi riiulil. Väino, kes sarjas osalemist eest vedas, tõdeb, et muud tulemust ei olnud oodatagi. “Panime eesmärgiks tuua koju sarja üldvõit, mis sai edukalt TEHTUD! Juhtus, et võitsime ka viimase etapi lauatennises. Kipa!” Lõpetuseks saadab Väino suured tänusõnad kõigile kaasalööjatele ja toetajatele.

Meie andmete järgi on üldvõidule kaasa aidanud kokku lausa 52 sportlasest smitikat. Aitäh neile kõigile suure panuse eest! 

Start IT Cup ja sarja tulemused

Lauatennise ettevõtete arvestuses järgnesid teisel kohal Datel ja kolmandal kohal Riigi Infosüsteemi Amet (RIA)! Põneval kombel oli lauatennise esinelik täpselt sama, mis Start IT CUP sarja arvestuse lõpptulemus. Start IT CUP sarja lõplikku arvestust näed Firmaspordi lehelt.

Start IT Cup on Firmaspordi poolt korraldatud spordivõistlus, kus see aasta sai mõõtu võtta “Kilomeetrikogujas”, autoorienteerumises, discgolfis, paintballis, kardisõidus, bowlingus, rannavolles ja lauatennises.

SMITi Start IT Cupi üldvõit, pildil naine ja mees karikaga

Foto: Diana Jesin. PildilSirje ja Väino